Yılbaşını bin 200 rakımda geçirmek isteyenler rezervasyonları doldurdu

yilbasini bin 200 rakimda gecirmek isteyenler rezervasyonlari doldurdu DVUhru7l

Bursa’da bin 200 rakımlı yaylada bulunan bungalov meskenlerde yılbaşını geçirmek isteyenler aylar öncesinden rezervasyonları doldurdu. Türkiye’nin en ünlü piknik ve mesire alanlarından biri olan Kocayayla, 400 dönümlük mera ve çayıra sahip. Bin 200 metre rakımda bulunan yayla bol oksijenli havası ile hastalar tarafından şifa bulmak için ziyaret ediliyor. Yaylanın etrafı çam, gürgen, meşe ve alıç ağaçlarıyla çevrili. Kocayayla, ziyaret edenleri kendine hayran bırakıyor.

Kocayayla’ya yapılan bungalov meskenler faaliyete girdi. Yaylada konaklamak isteyen vatandaşlar bungalov konutlara büyük istek gösteriyor. Bu yaylada 23 adet bungalov konut bulunuyor. Yayladaki bungalov meskenlerde yılbaşını geçirmek isteyenler 3 ay öncesinden rezervasyonları doldurdu. Bungalov meskenlerin gecelik fiyatları 400 ila bin lira ortasında değişiyor. Keles Belediyesi’nin işlettiği konutlar büyük ilgi görüyor. 

yilbasini bin 200 rakimda gecirmek isteyenler rezervasyonlari doldurdu 0 PNJcvccE

Yayladaki bungalov konutların talep gördüğünü tabir eden Keles Belediye Lideri Mehmet Keskin, “Kocayayla’ya gelenler burada piknik ve gezinti yapıyorlar. Yürüyüş yapıp görüntüyü seyrediyorlar. Talepler çok fazla. Tabiat olağanüstüsü yayla herkesi cezbediyor” dedi.  
                                         

– Bungalov Meskenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir