Türk Hava Yolları’na 3 ödül birden!

turk hava yollarina 3 odul birden Z9mjdhmp

Türk Hava Yolları, Küresel Traveler mecmuası okuyucularının oy verdiği okuyucu anketlerinde 5 ’inci kere “En güzel Business Class Ödülü”nü kazanarak Quint Statüsüne erişti. Birebir vakitte 6 ’ıncı kere üst üste “En Âlâ Havaalanı Yer Hizmetleri”, 4’üncü kere “En uygun Kurumsal Sadakat Programı” ödüllerinin de sahibi oldu.

Her sene düzenlenen “Global Traveler Okuyucu Anketleri” Küresel Traveler okuyucuları tarafından oylanıyor. Bu sene 18’incisi gerçekleşen ödüllerde dünyanın en uygun havayolu şirketleri, sadakat programları, otel ve seyahate ait hizmetleri de dahil olmak üzere toplam 80 kategoride, ortalarında sık uçan yolcu okuyucularının da bulunduğu 22 bin  kişi tarafından bedellendiriliyor.

Ödüllere ait Türk Hava Yolları İdare Konseyi ve İcra Komitesi Lideri M. İlker Aycı, “Dünyanın en âlâ seyahat sağlayıcılarının yer aldığı “Global Traveler Okuyucu Anketleri”nde bu ödüllere layık görülmek onur verici. Kusursuz hizmet anlayışına kendini adamış çalışanlarımız ve Türk misafirperverliğini en âlâ biçimde temsil eden Türk Hava Yolları ailesi ile gurur duyuyor, şükranlarımı sunuyorum.” diyerek hislerini söz etti.

– Okuyucu,En Güzel,Hava

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir