Sivas doğal yaşam evleri ‘Alpler’ le yarışıyor

sivas dogal yasam evleri alpler le yarisiyor aHbYpVuZ

Türkiye’nin en ülkü kayak pistleri ile kış turizminin çekim merkezlerinden biri haline gelen Sivas Yıldız Dağı Kayak ve Kış Turizm Merkezi, doğal ömür konutları ile de dikkat çekiyor.

Sivas Valiliği tarafından inşa edilen meskenlerin sayısı kısa müddette 20’nin üzerine çıktı, amaç ise 200 doğal hayat konutu. Bungalov meskenler doğallıkları ve konforları ile konuklarına Alpler’i aratmayacak bir tatil imkanı sunuyor.

sivas dogal yasam evleri alpler le yarisiyor 0

Dönem açılmadan yüzde 50’si doldu
Yıldız Dağı Kış Turizm Merkezi işletme sorumlularından Sedat Kuruçay, dönemin açılmamış olmasına karşın yüzde 50 doluluk oranına ulaştıklarını belirtip, “Yıldız Dağı’nda şu anda 10-15 santimetre kar kalınlığımız var.

sivas dogal yasam evleri alpler le yarisiyor 1 lHfVUKXM

Döneme hummalı bir halde hazırlanıyoruz. Kar yağışına bağlı olarak 25 Aralık tarihinde dönemi açmayı hedefliyoruz. Şu anda 25 doğal hayat konutumuz mevcut. Dönem açılmamış olmasına karşın ağır talep alıyoruz.

sivas dogal yasam evleri alpler le yarisiyor 2 TK4lvQTH

Ülkenin dört bir yanından konuklarımız doğal ömür konutlarımızda konuklamak için sabırsızla bekliyor. Dönem açılmadan doluluk oranımız yüzde 50’nin üzerine çıktı. Doğal hayat konutlarımızda bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak her şey var” biçiminde konuştu.

 

– Sezon,Evler,Doğal Ömür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir