Kocaeli’de ‘ters ev’ Gezilecek Yerler 2022

kocaelide ters ev gezilecek yerler 2022 zUOtZqeD

Türkiye’de gezilecek şahane yerlerden biri Kocaeli. Yaz, kış dört mevsim gezilecek mükemmel adreslerin bulunduğu adreste herkesi hayrete düşüren bir yer bulunuyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülüp yerleştirilen bu meskende her şey karşıt duruyor. Türkiye’nin dört bir yerinde bulunan karşıt meskenlerden biri Kocaeli zıt konut müzesi. 

Salon, mutfak, banyo, yatak odası ve daha fazlası her yer aykırı olarak döşenmiş. Görenleri hayrete düşüren mesken dışından da bakıldığında aksi konumlanmış görünüyor. Kapısından girdiğinizde ise sizi giriş kısmı karşılıyor. İki katlı inşa edilen meskende merdivenler düz yalnızca. Birinci giriş kısmında masalar tavanda dururken baş döndürücü ayrıntılarda kaybolmak garanti. 

Banyoda ise lavabo, klozet, duş aksi görünüyor. Bu konutun içerisinde girip biraz daha gezmeye başladığınızda artık aksi olan mesken değil de siz olabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan meskende nerede bir düz eşya görmek isteseniz bulamıyorsunuz. harika eğlenceli yerde çocuklar çok eğleniyor. Hayal dünyalarını da geliştiren çocuklar keyifli saatler geçirerek meskenin her köşesini keşfediyor. 

Kocaeli’deki aksi mesken iki katlı olarak inşa edilmiş. Her ayrıntısında zıtlık gördüğünüz meskenin merdivenlerinden çıkarak ikinci katı da gezebilirsiniz. İkinci katta ise yeniden bir oturma salonu döşenmiş. Burada da düz olan hiçbir şey yok. 

kocaelide ters ev gezilecek yerler 2022 0 ijS2nusv

Aykırı konut toplumsal medyada büyük ilgi görüyor. Burada fotoğraf çekinen herkes büyük beğeni topluyor. saatlerce vakit geçirip eğlenebileceğiniz konutta fotoğraf çekilecek birçok nokta var. 

KOCELİ’DEKİ AKSİ MESKEN NEREDE?

Kocaeli Kartepe’de yer alan aykırı mesken Ormanya hayat alanının çabucak yakınında bulunuyor. Burayı gezince Kocaeli Ormanya ömür alanı da keşfedilecek çok hoş bir alan olarak gezilebilir. 

kocaelide ters ev gezilecek yerler 2022 1 mvJjfaDU

KOCAELİ KARŞIT KONUT GİRİŞ ÜCRETİ 

Kocaeli’de bulunan Zıt Ev’e girmek isteyen bireyler için fiyatlar şöyle belirlendi; 

0-3 Yaş Fiyatsız

4-18 Yaş 10TL

18- Yaş Üstü 15TL olarak belirlendi.

Aykırı Ev’in kapısı saat 10.00’da açılacak, 18.00’de kapanacak.

– Ters Konut,Kocaeli,Ters,Yaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir