2022 Çeşme’deki koylar

2022 cesmedeki koylar G7Zcz3H7

Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme’deki koylar mükemmel görüntülere sahip ve seyahat severlerin en uğrak adresleri. Kimi koylara ulaşım sıkıntı olsa da görüntünün ve tabiatın tadını çıkartmak isteyen herkes kesinlikle buraya geliyor. Birbirinden hoş Çeşme koyları yalnızca yazları değil dört mevsim herkesin fotoğraf arşivini süslüyor. Koyları ve denizi ile meşhur olan Çeşme’yi keşfedelim.  

ÇEŞME’DEKİ KOYLAR

Ayayorgi Koyu 

Dalyan’da bulunan koy eşsiz bir denize sahip. Denize girmek için de tercih edilebilecek hoş plajlar ortasında yer alıyor. Çeşme’de bulunan plajlar ortasında en pak yerlerden biri.  

Hacettepe Koyu 

2022 cesmedeki koylar 0 hPMkDfHD
Çeşme’deki koylardan biri olan bu yerde baş dinleyip hoş sessiz sakin saatler geçirebilirsiniz. Eskiden Hacettepe olarak bilinen şimdiki ismi Sera Koyu olan adreste tertemiz kristal üzere sular sizleri karşılıyor.  

Büyükliman Koyu 

Büsbütün kumluk, dalgasız ve sığ bir denize sahip koy tam bir havuz formunda. Koy içerisinde fiyatlı plajlara giriş yaparak tadını çıkartabileceğiniz doğal hoşluktaki yerlerden biri.  

Fedon Koyu 

Daha çok kampçıların uğrak noktalarından biri olan Fedon Koyu çok az kişinin bildiği az yerlerden. Çevresinde market üzere imkanlar bulunmadığı için kesinlikle yanınıza yiyecek ve içecek alarak gitmenizde yarar var.  

Delikli Koy 

2022 cesmedeki koylar 1 TerfP4wj
Delikli Koy Çeşme’de bulunan kendine has özelliklere sahip koylardan biri. Kırık beyaz kayaları ile meşhur. Sessiz ve sakin olmasının yanı sıra masmavi denizi ile dinlendirici bir nokta.  

Güvercinlik Cleopatra Koyu 

2022 cesmedeki koylar 2 OGY5WtLn
Burada müdafaa altında ‘kum zambakları’ bulunuyor. Çeşme’de bâtın kalan az plaj ve koylardan. Hiçbir işletme bulunmadığı için bölgeye hazırlıklı gitmek gerekiyor.  

Çeşme’deki koylar tertemiz denizden oluştuğu üzere bir yanında güçlü doğal hoşluklar de sunuyor. Keşfederek bu hoşlukların değerini bilerek tadını çıkarmak üzere her yıl binlerce kişi bölgeye seyahat ediyor. 

 

– Koy,Çeşme,Koylar,Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir