2022 Bağbaşı Yaylası Gezilecek Yerler

2022 bagbasi yaylasi gezilecek yerler XGgfyWXc

Muhteşem doğa manzarası ve tertemiz hava: Bağbaşı Yaylası kusursuz seyahat yerlerinden biri. Denizli’de yemyeşil tabiatı ve kusursuz görüntüsü ile dikkat çeken yaylada konaklamak ya da kamp yapmak da mümkün. Çocukların da çok hoş vakit geçirebileceği alanlar bulunuyor. Oyun alanlarında parklar, ve daha birçok keşfedebilecekleri yerler bulunuyor. Tertemiz havası ve yemyeşil tabiatı da çocukların keşfedebileceği mükemmel bir yer. Bağbaşı Yaylası Denizli’nin en yeşil zirve noktası. 

BAĞBAŞI YAYLASI 

Bağbaşı mevkiinden teleferiğe binerek yaylaya ulaşmak mümkün. Mükemmel görüntüleri bulunan  doruktan biraz daha seyahat yaparak yaylaya ulaşabilirsiniz. Yayla sizi yemyeşil imgesi ile karşılayacak. 1400 metre rakımda bulunan yayla yazın en serin noktalardan biri. Yaylada bulunan tesisler gezmeye gelen şahısları çok hoş konuk ediyorlar. Bungalov meskenlerde ya da kamp alanlarında konaklamak mümkün. Su elektrik, tesisi de bulunan yaylada kamp için her muhtaçlık mevcut.

Yazın doğal klimaya sahip olan yayla kışın ise bembeyaz kara bürünüyor. Bungalov meskenlerde kalmak isteyenler için 30 adet konut bulunuyor. Ayrıyeten alanda kıl çadırı, restoran, piknik alanı, 10 adet yöresel eser satış yeri, büfeler, mescid ve çadır kamp alanı bulunuyor. 

2022 bagbasi yaylasi gezilecek yerler 0 IQCuTtCf

BAĞBAŞI YAYLASI ETRAFI VE DOĞASI 

1400 metre rakımda bulunan yayla çok hoş bir tabiata ve keşfetmeye bedel canlı ömrüne sahip. Zeytin Yaylası’ndan buraya 1,7 kilometre seyahat ederek gelebilirsiniz. Yazın burada doğal klima alanı bulunuyor. Denizli merkezi sıcaktan kavrulurken burada çok serin bir hava bulunuyor. 

2022 bagbasi yaylasi gezilecek yerler 1 EdpArNab

BUNGALOV MESKENLER

Konutlar bir oda ve salondan oluşuyor. Konutların içerisinde şömine ve soba da bulunuyor. Kışın geldiğinizde karın yağışını izleyip tadını çıkardıktan sonra sıcacık soba yanında keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Yaylaya teleferik sistemiyle ulaşmak mümkün. Etraftaki yemyeşil tabiat görüntüsünü böylelikle izleyebilirsiniz. Yükseklikte süper bir yayla görüntüsü izleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

– Yayla,Doğa,Evler,Bulunan,Yaylası,Bağbaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir